Čisté domácí odpady bez chemie? Vyzkoušejte speciální půdní bakterie!

 

Jak vyčistit domácí odpady a bez chemie?  Použijte bakterie.                                

Nejprve si řekněme, jak probíhá rozklad organického (rostlinného a živočišného) materiálu v přírodě. V půdě, vzduchu, vodě i v organismech se vyskytují miliardy různých bakterií, které jsou v klidovém stavu a začnou se množit, jakmile mají příznivé podmínky – to znamená, jakmile mají co rozkládat a k tomu mají optimální teplotu a vlhkost, pH a další. Každý druh bakterií potřebuje k životu jiné podmínky a je schopen rozkládat jiné materiály. Některé bakterie se tak specializují na rozklad tuků, jiné na škroby, rostlinnou hmotu, celulózu, bílkoviny, močovinu atd. 

Tyto výborné vlastnosti bakterií se dají efektivně využít i v odpadech.

Velmi efektivní, jednoduchou a ekologickou cestou je použití bakteriálního přípravku. Bakterie se v potrubí nebo sifonu začnou velmi rychle množit, čímž raketově zrychlí proces rozkladu, odpad uvolní, vyčistí a při pravidelném používání už vám zápach ani ucpání hrozit nebude.

Jak to funguje?

Možná si teď říkáte, jak je to možné? Jak dokáží bakterie zprůchodnit odpad? Odpověď je opravdu jednoduchá. K jakémukoliv rozkladu v přírodě je zapotřebí vzduch, vlhkost a bakterie. Tyto tři složky vám zajistí, že se organická hmota (odpad) postupně rozloží zejména na vodu a oxid uhličitý. Přidáním půdních bakterií do odpadu mnohonásobně zvýšíte jejich obsah v potrubí a to se bude čistit až 100x rychleji (díky 100 násobnému zvýšení obsahu půdních bakterií v potrubí). Jednoduše - čím více bakterií, tím rychleji se zanesené potrubí uvolňuje. 

 79668275_23844073080220720_5701663557540642816_n.png

U nás můžete sehnat dva druhy bakteriálních přípravků do odpadů, liší se dle způsobu použití.

Přípravek Bacti KD – KUCHYŇSKÉ DŘEZY (zde) - je určen do kuchyňských dřezů a jsou v něm obsaženy nejen bakterie na rozklad živočišných a rostlinných složek, ale je posílen i o bakterie na rozklad tuků.

Přípravek Bacti SO – SIFONY ODPADY (zde) – je svým zaměřením více vhodný do koupelen, kde se postará o zbytky mýdel, šamponů, šupinek kůže, vlasy atd.

Jedná se 100% přírodní půdní bakterie, které jsou naprosto bezpečné. Vždy se jedná pouze a výhradně o kmeny volně se vyskytujících půdních bakterií, které byly vybrány pro svou konkrétní schopnost.

Nic před Vámi neskrýváme a proto u každého přípravku uvádíme i počet bakterií. Čím více bakterií, tím větší a rychlejší účinek.

 49(1)_bacti-so-bakterie-do-sifonu-0-5kg (2)51_bacti-kd-bakterie-do-drezu-0-5kg 50_bacti-so-bakterie-do-sifonu-100g 52_bacti-kd-bakterie-do-drezu-100g

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení